Retouching workshop Lviv

 

Майстер клас ретушера Лесі Костів.

Professional retouching.

Практичний дводенний воркшоп по бьюті і фешн ретуші.

Коли 

набір перший – 4 – 5 травня 2019

набір другий – 11 – 12 травня 2019 року

Де – Львів, фотошкола Lighthouse .

Вартість2700 грн (100$).

Реєстрація на 4-5 травня https://forms.gle/biRBtQEcX9B2omJV8

Реєстрація на 11-12 травня  https://forms.gle/ZvtUXsSzd5wHwWbW6      

Для кого майстер клас

Фотографи і ретушери з базовим або професійним досвідом і знанням інструментів (шари, маски, криві)

Ціль майстер класу

Нам потрібно зрозуміти не тільки як зробити “гарну” картинку, нам потрібно вміти бути на крок попереду вітчизняних трендів і працювати на рівні світових професіоналів. Але разом з тим бути зрозумілими для свої клієнтів і відчувати їх потреби.

Недостатньо вміти добре ретушувати. Важливо робити це продуктивно, ефективно та вірно застосувати у розвитку вашої карєри. Ніхто не хоче бути “непризнаним” генієм, тому я розповім і покажу чого потребує ринок – фешн, бьюті і рекламна індустрія.

Як проводитиметься МК

На майстер класі ми ретушуватимемо бьюті портрет (шкіра, текстура, волосся, губи,очі, макіяж) та фешн/рекламне фото (шкіра, одяг, фон, фешн колор грейдінг, тонування) та інші типи фото в живому режимі разом з вами. Викладач демонструватиме свій процес роботи, відповідатиме на запитання та корегуватиме вашу ретуш. Робочі ПСД файли з шарами та конспект по налаштуваннях інструментів і робочому процесу будуть надані.

Важливо : заняття практичне, тому бажано мати ноутбук з англомовною версією Adobe Photoshop та Capture One Pro (при можливості, але не обов’язково, основний акцент на Фотошоп), мишку.

Заняття без ноутбука можливе також, так як робочий процес демонструватиметься, а всі роздаткові матеріали та робочі файли отримають всі учасники.

Аудіо та відео зйомка заборонена.

Викладач – Леся Костів

www.lesyakostiv.com

Вас навчатиме Леся Костів – професійний комерційний фешн і бьюті ретушер, що працює з топовими світовими фотографами, брендами, відомими журналами, модельними та рекламними агенціями.

Її роботи багаторазово публікувались у таких журналах як : Vogue (Australia, Brazil, Arabia, India), Harper’s Bazaar, ELLE, Cosmopolitan, Marie Claire, HELLO, Nylon, L’Oficciel, Grazia, Lucy’s, Vulcan, Neo2 і десятках інших світових видань.

Ретушувала для таких брендів як : Christian Louboutin, Porsche, YSL, L’ORÉAL, Renault, ретушувала болівудських і голлівудських селебрітіс (Емілі Ратайковські та топ моделі).

Досвід ретуші – 8 років, 4 з яких виключно на міжнародному хай енд ринку для більш як 20 країн. Завдяки дистанційній роботі більшість року проживає поза межами Львова у подорожах Європою та Азією.

Керує власною невеликою агенцією ретуші. Провела декілька живих курсів групових навчань для фотографів та десятки індивідуальних офлайн та он-лайн майстер класів для фотографів і ретушерів.

Програма МК

 • Яку ретуш потребує сучасний світовий ринок фешн, бьюті і рекламної фотографії? Як бути на крок попереду трендів та знайти свій стиль ретуші
 • Як працювати з референсами, мудбоардами, дошками натхнення, як знати що конкретно ти хочеш отримати в результаті та отримати це?
 • Секрети правильної рав – конвертації, як зробити її базою якісною ретуші. Колір і світло – основа хорошої ретуші.
 • Організація робочого процесу та порядок роботи. Чому корисно та важливо працювати в певному порядку. Розширення, профілі, налаштування для якісної роботи з кольором і якісноі публікації.
 • Як аналізувати фото перед обробкою та визначити, що саме потрібно редагувати, а на що не варто витрачати час.
 • Сервіси, які допомагають тренувати “бачення”, знайти референси і натхнення

 

 • Текстура шкіри – ідеальна і максимально натуральна, як її досягнути
 • Ідеальний скінтон. Позбавляємося паразитних відтінків, приводимо різні частини шкіри і тіла до вірного тону.
 • Частотне розкладання – як не зробити пластикову шкіру , де воно може справді допомогти, а де – зашкодити.
 • Dodge and Burn – чому це не робота з об’ємом, а робота з текстурою. Як досягнути ідеальної шкіри всього однією цією технікою
 • Бронзова засмагла шкіра, порцеляново гладенька або натуральний сирий вигляд – як завжди досягати бажаного результату.
 • Сяюча шкіра. Як досягнути екстра об’єму і гарних бліків
 • Блискуче гладке, об’ємне волосся з реклами – які техніки використовуємо.
 • Робота з деталями – макіяж, волосся, одяг, фон.
 • Секрети балансу між ідеальною ретушшю і максимально натуральним виглядом.
 • Робота з кольором – інструменти, практичні техніки і фішки колор грейдінгу. Як навчитися бачити колір та знаходити гармонійні поєднання.
 • Як обробити фото серії в одному стилі та зекономити час.
 • Журнальна «зернистість» – як її досягнути.